Семінар учителів математики

./Files/images/semnar_matematiki/1.png

28 листопада 2018 року на базі Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар для вчителів математики з проблеми «Стратегії діяльності вчителя у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання». Директор школи Бойко Н.І. ознайомила учасників семінару з планом роботи. Вчителі математики здійснили віртуальну подорож школою, під час якої учні, під керівництвом заступника директора з виховної роботи Вавілової Лесі Анатоліївни, розповіли багато цікавого про навчальний заклад, його досягнення та здобутки.

/Files/images/semnar_matematiki/2.png

Власним досвідом щодо вибору ефективних шляхів у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання поділилися вчителі математики Снитко Тетяна Миколаївна та Савісько Тетяна Іванівна.

Практичний психолог закладу освіти Чернова Наталія Іванівна дала колегам корисні поради стосовно поставленої проблеми, звернула увагу на необхідність ознайомлення учнів з прийомами пнемотехніки для кращого запам’ятовування потрібної інформації та продемонструвала ефективність цих прийомів, запропонувавши колегам цікаве практичне завдання.

/Files/images/semnar_matematiki/3.png

Під час практичної частини семінару вчителі відвідали відкритий урок у 11 класі з теми «Визначений інтеграл та його застосування», який провела вчитель вищої категорії Сергієнко Любов Іванівна. На уроці вона використовувала різні методичні прийоми для досягнення поставленої мети, продемонструвала одну із багатьох можливостей використання інтерактивної дошки в освітньому процесі, залучаючи до роботи з цим пристроєм учнів. Також ЛюбовІванівна показала зв’язок цієї теми з іншими предметами, використовувала завдання минулих років із сертифікаційних робіт ЗНО для підготовки випускників до майбутніх іспитів.

/Files/images/semnar_matematiki/4.png

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 28 Червня 2022

Цей сайт безкоштовний!