Шановні батьки!

Наразі по Черкаській області проходить хвиля захворювань на грип.

Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.
Симптоми грипу:
-раптове підвищення температури тіла вище 38ºС;
-біль у горлі;
-головний біль;
-кашель;
-утруднене дихання;
-біль у м’язах;
-іноді блювота, діарея.
Кому загрожує грип
Вірус грипу має дуже високий ступінь агресивності, захворіти на нього може людина з будь-якої соціальної групи, будь-якого віку і статі. Однак імовірність захворіти на грип значно вища для дітей.

В разі виявлення перших симптомів захворювання не займайтеся самолікуванням, а терміново звертайтеся до лікаря.

Краще попередити захворювання, ніж його лікувати. Дуже прості профілактичні заходи допоможуть запобігти поширенню вірусів грипу і зберегти ваше здоров’я.
- Уникайте близького контакту з хворими.
- Якщо захворіли ви, то намагайтеся якнайрідше перебувати поряд із іншими людьми, щоб не заразити їх.
-Якщо у вас є симптоми грипу ,то залишайтеся вдома щонайменше добу після того, як спаде висока температура. Звісно, виключення із цих правил - візит до лікаря. Висока температура повинна нормалізуватися протягом першої доби без застосування жодних жарознижуючих препаратів.

- При кашлі чи чханні прикривайте ніс та рот серветкою Не нагромаджуйте використані серветки у кишенях чи на столах. Одразу після використання викидайте їх у смітник

- Часто мийте руки з милом. - Якщо поруч немає води та мила, використовуйте антисептики для рук (спреї або гелі на спиртовій основі). - Намагайтеся не торкатися обличчя, особливо зони очей, носа та рота. - Саме через ці органи мікроби найшвидше проникають в організм. - Протирайте та дезінфікуйте поверхні та предмети, які можуть переносити мікроби та вірус грипу.

Харчування . Слідкуйте , щоб у вашому раціоні в правильній пропорції перебували білки , вуглеводи і жири. Їжа також обов’язково повинна містити потрібну кількість вітамінів і мікроелементів.

  • Загартовування . Стимулюють захисні сили організму і гартують процедури . Короткочасне охолодження організму запускає механізми активізації імунної системи.
  • Фізична активність. Щоденні заняття спортом також необхідні для нормальної роботи імунної системи. Правда варто враховувати , що протягом години після активних навантажень імунітет трохи знижується. Пам’ятайте про це , коли повертаєтеся з тренування , і постарайтеся не «зловити » вірус в цей час.
  • Здоровий сон. Добре відпочивати і висипатися — ще одна умова , необхідна для нормальної роботи захисних систем організму. Недосипаною і невідпочившою людина стає легкою « здобиччю» для вірусів грипу під час епідемії.

Кiлькiсть переглядiв: 268

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 28 Червня 2022

Цей сайт безкоштовний!